Newsletter

Chcesz otrzymywać od nas wiadomości, w których będziemy pisać o naszych planach oraz wydarzeniach, które organizujemy? Zapisz się do naszego newslettera.

Bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową trafią informacje o projektach, które skupiają się wokół Wrzeszcza, naszej ukochanej dzielnicy, projekcie Zatoka, ale też o koncertach, wystawach i innych inicjatywach, którymi zajmujemy się jako Fundacja Palma.

Wiadomości będziemy przesyłać nie częściej niż raz w miesiącu. Aby zapisać się do naszego newslettera wystarczy podać swój adres e-mail.

Zapisz się

* indicates required
Chcę otrzymywać informacje o:
Email Format

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Dane będą przetwarzane na podstawie mojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody lub realizacji celu, dla którego są przetwarzane. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie poprzez kontakt ze Fundacją Palma lub anulowanie subskrypcji. Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.

Dziękujemy za zainteresowanie!