Wrzeszczańskie koncerty za nami

Dziękujemy za wspaniałe koncerty i tłumnie zgromadzoną publiczność. Z każdego wieczoru przygotowaliśmy sesje – zachęcamy do oglądania!

Dokładnie tydzień temu zakończył się cykl koncertowy „Nowe idzie od morza do Wrzeszcza”. Spoglądając dziś za okno, musimy przyznać – aura pogodowa nam sprzyjała. Dziękujemy wszystkim Słuchaczom i Słuchaczkom za obecność i wspólne zwiedzane Wrzeszcza. 

Nasze wydarzenie nie odbyłoby się także bez zaangażowanej i pomocnej ekipy wolontariuszy oraz ekipie technicznej. Dziękujemy Miasto Gdańsk za wsparcie finansowe, a naszym patronom medialnym – Tygodnikowi Polityka, Gazecie Wyborczej Trójmiasto, Co Jest Grane 24, Trojmiasto.pl oraz Hałasy i Melodie – za wsparcie promocyjne naszego cyklu.

Dziękujemy wszystkim, którzy udostępnili nasze tajemnicze lokalizacje czyli: Korty tenisowe Podleśna, Stacja Food Hall, Wydział Farmaceutyczny GUMed, Targowisko Wrzeszcz oraz Gdańskim Infrastrukturom Wodociągowo-Kanalizacyjnym, które udostępniły niezwykłą przestrzeń na Zbiorniku Wody Stary Sobieski.

To co, widzimy się za rok?

To nie wszystko! Kulczyński Filmlab zarejestrował nasze koncerty i z każdego zaprezentujemy kilkunastominutową sesję – zobaczcie je poniżej!

Zdjęcia: Renata Dąbrowska

Wacław Zimpel / 29.07 / Korty tenisowe Podleśna

Wczasy / 5.08 / Boisko piłkarskie GUMed