Współpraca

Co robimy?

Tworzymy projekty i narracje, w oparciu o konkretne miejsca i ich tożsamość. Kreujemy doznania artystyczne i estetyczne oraz zapraszamy odbiorców do ich współodczuwania. Koncentrujemy się na działaniach kulturalnych o charakterze artystycznym, historycznym i edukacyjnym, łącząc potencjał sektora prywatnego i publicznego. 

Inspirujemy się tym, co lokalne – morzem, naturą, historią Gdańska i regionu – i tym, co zapomniane. Ważna jest dla nas tożsamość miejsca i kontekst zdarzeń. Jednocześnie Palma, będąc nad Bałtykiem, jest czymś egzotycznym i niespotykanym – dlatego chcemy inicjować sytuacje, odkrywać różne obszary działań i poszukiwać nowych środków wyrazu.

Jaką współpracę możemy zaoferować Twojej firmie/instytucji/organizacji?

Podaruj swoim pracownikom lub klientom lokalne prezenty

Jeżeli szukasz oryginalnych upominków, a jednocześnie chcesz wesprzeć działania fundacji, zapytaj nas o ofertę ZATOKI, czyli autorskich pamiątek z Trójmiasta.  Każdy przedmiot w naszej kolekcji niesie ze sobą opowieść: o morzu, lokalnej architekturze, słynnych mieszkańcach. Do ich zaprojektowania zaprosiliśmy artystki i artystów z Trójmiasta. 

Zabierz współpracowników lub gości dla wycieczkę po dzielnicy.

Organizujemy spacery i wycieczki po Wrzeszczu. Pokażemy Wam najciekawsze obiekty architektoniczne, przejdziemy szlakiem historycznych wzgórz po Parku Jaśkowej Doliny, zajrzymy w ukryte zakamarki dzielnicy. Poznaj z nami historię miejsca, w którym mieszkasz i pracujesz.

Włącz się w działania oddolne.

Organizator, współorganizator, a może partner? Wierzymy, że praca u podstaw ma głęboki sens, a działania lokalne mogą przynieść zmiany globalne. Bądź częścią tej zmiany i działaj z nami! 

Z kim współpracowaliśmy?